Geri

Ekibimizdeki Yüksek Mimarlarımız ile projenize değer katıyoruz. 

Mimari Proje Firmaları arasında TSC MİMARLIK yüksek kalite anlayışıyla; Konsept proje, Ön proje, Kesin proje, Uygulama projesi, Sistem detayı, İmalat Detayı, Keşif ve Metraj Hesabı, İhale Dosyası Hazırlama gibi birçok konuda hizmet sunuyoruz.

Şirketimiz mimari proje tasarımı hizmetleri ile konsept proje tasarımı, avan proje, ruhsat projeleri, uygulama projeleri ve detay çözüm üretimlerine kadar olan tüm aşamalarda hizmet sunmaktadır.

TSC MİMARLIK’in alanında tecrübeli mimarları sektörde birçok mimari proje firmaları tecrübeleri ile birlikte marka projelerin ilgili süreçleri içerisinde yer almış, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve çağdaş estetik anlayışını ön planda tutarak, uygulanabilir, fonksiyonel ve özgün tasarımlarımız ile faaliyet göstermekteyiz.

Tasarım Yaklaşımımız

TSC MİMARLIK proje mimarları olarak hedefimiz günümüz çağdaş teknolojilerinin sunduğu akılcı çözümler doğrultusunda, kullanıcı ihtiyaçlarını merkez alan işlevsel mekan çözümleri sunmaktır. Ülkemizde inşaat sektörünün planlı olarak büyümesinin gerçekleştiği bu yeni dönemde, siz müşterilerimiz için ön plana çıkan fonksiyonel çözümler, doğru ve hassas bütçelendirme, uluslararası kalite standartlarının sağlanması, zamanında ve öngörülen süreçlerden daha hızlı yapılan iş teslimi gibi ana unsurları tasarımlarımızla bütünleştiriyoruz.

Mimari Proje Uygulama Aşamaları

Master Plan

Konsept Tasarımı

Avan ve Ruhsat Projeleri

Uygulama Projeleri ve Detay Çözümleri

 

Şantiye Takibi